NIERUCHOMOŚCI

Nasze nieruchomości

Wynajmujemy pomieszczenia biurowe, magazynowe, handlowe, place i parkingi, mieszkania. Obecnie pomieszczenia wynajmujemy ponad 40 firmom działającym w różnych branżach: transport, budownictwo, handel, chemia, kosmetyki, produkcja, komputery itd.
Ponadto, w ofercie posiadamy pomieszczenia do celów wypoczynkowych, w tym pokoje i apartamenty. (www.willarydz.pl)

Nieruchomość przy ul. Komunalnej 4 - biura i magazyny

Nieruchomość przy ul. Komunalnej 4 to świetne miejsce na własne biuro, magazyn lub niewielki zakład produkcyjny. Obiekt usytuowany blisko nowo wyremontowanej obwodnicy. Budynek posiada własny, przestronny parking, zamykany bramą na noc, własne sanitariaty, ciepłą wodę oraz centralne ogrzewanie i pozostałe media.

Nieruchomość przy ul. Ogrodowej 5 - biura

Jeżeli potrzebujesz biura w zlokalizowanego w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w centrum miasta, to napewno zainteresuje Cię punkt przy ul. Ogrodowej 5. Budynek z dostępem do wszystkich mediów, z własnym parkingiem. 

Nieruchomość przy ul. Jedwabniczej 1 - biura i magazyny

Nieruchomości przy ul. Jedwabniczej 1 położone są na terenie Turkowskiej Strefy Inwestycyjnej. Budynek posiada własny, przestronny parking oraz dostęp do wszystkich mediów. Istnieje możliwość lokalizowania własnych obiektów na terenie TSI na obszarze 3 ha.

zamknij X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.